CSS Vertical Dropdown Menus Css3Menu.com

   
       
  Biz Kimiz      
 

Bayberk Gıda Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Mayıs 2011 yılında Murat Bayer ve Av.Turgut Sanberk tarafından İstanbul'da kurulmuş; hayvancılık ve tarım sektörü başta olmak üzere ilgili tüm sektörlerde uzman kadrosu ile faaliyet göstermeyi amaçlamıştır.

Tarım, hayvancılık ve çiftlik yönetim sistemleri konusunda başarılı çalışmalara ve projelere imza atmış olan uzman kadrosu ile iş paydaşları ve müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Gelişen faaliyet alanlarına, çok yakında agro-turizm ile değer katmaya devam edecektir.

Türkiye'deki hayvancılık ve tarım sektörüne, müşteri odaklı yaklaşımı ve kurumsal bir bakış açısıyla hizmet ve ürün kalitesini sunarak, sektöre yönelik yenilikçi ve her yönü ile avantajlı çözümler üretmektedir.

Bayberk Ltd.'in ana faaliyeti, Avusturalya'dan damızlık küçükbaş hayvan ithalatı yapmaktır. Bu nedenle, küçükbaş hayvan üreticisine kaliteli damızlık tedariği sağlayarak, Türkiye pazarında bir rol alır.

Buna ek olarak, çiftlik yönetim sistemleri ve ekipmanları alanında dünyada önemli bir pazar payına sahip olan Gallagher'ın, Türkiye Distribütörü olan Bayberk, bu nedenle sektörde geniş bir erişim ve dağıtım alanına hizmet vererek, sektör içerisinde de sinerji oluşturan, devamlı gelişen ve üreten bir organizasyon niteliğini taşımaktadır.