CSS Vertical Dropdown Menus Css3Menu.com

   
       
  Gallagher      
 

Çiftçilikten gelen deneyimi ile Gallagher, pratik yaklaşımları ile tarım ve hayvancılık adına teknolojik alt yapılar sunarak, pazar lideri olmayı başarmıştır.
1930'larda Bill Gallagher, aile çiftliğinde yaşamı kolaylaştırmak amacı ile sürü yönetim sistemleri geliştirmiş ve günümüzde uluslararası üne sahip, başarılı ve saygın bir şirket olarak 100'den fazla ülkede tanınır bir hale gelmiştir.
Gallagher'ın pazar lideri olmasındaki en önemli unsur, hayvancılık ve tarım operasyonlarını, geliştirmiş olduğu çiftlik yönetim sistemleri ve ekipmanları ile tam entegrasyon içerisinde oldukça akıllı bir teknolojiye dönüştürmesidir.
Gallagher, hayvan yönetim sistemleri, elektrikli çit, hayvan tartım ve sürü yönetimi sistemleri ile çiftlik ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.
Geliştirmiş olduğu teknolojik sistem ve ekipmanları ile tarım ve hayvancılık sektörüne optimum maliyetli ve dayanıklı ürünler sunmaktadır. Hayvan kayıt sistemleri ile sürü kârlılık takibi ve sürü reytingleri kolaylıkla takip edilip raporlanabilmektedir. Bunun yanısıra, benzersiz bir güvenlik sağlayarak riski minimize eder ve dünya çapında erişim kontrolü ile evinizden bile takip olanağı sağlar. Dışarıdan gelen tehlikelere karşı alarmlar ve çevre teknolojileri ile uyumlu çözümleri bir arada sunar.
Gallagher, çiftlik yönetimi konusunda daha doğru kararlar almanıza yardımcı olacak bir rehberdir.
Satış sonrası servisimiz ile tüm ürünlerimizden maksimum performans sağlayacak güvenceyi sağlıyoruz.
Gallagher ekipmanları tek veya set olarak satın alınabilmektedir.